گروه پارس

انتشار تصاویر نسل جدید پژو ۵۰۸

۳ اسفند ۱۳۹۶

چندین تصویر جدید از سدان نوین پژو ۵۰۸ در فضای مجازی منتشر شده است. قرار است جدیدترین محصول پژو چند هفته دیگر در نمایشگاه ژنو ۲۰۱۸ به‌صورت رسمی معرفی شود.

نسل جدید پژو 508
در این تصاویر شاهد طراحی شیک و لوکس‌تری هستیم. کار را با نمای جلوی آغاز می‌کنیم که دربردارنده جلوپنجره‌ای آشنا بوده و توسط چراغ‌های شیب‌دار احاطه شده و به نظر می‌رسد واحدهای روز روشن LED نیز به آن‌ها متصل هستند. این خودرو دارای شیشه جلوی خمیده، خطوط اسپورت و سقف شیکی است که باعث شده ۵۰۸ جدید ظاهر کوپه مانندی داشته باشد.

نسل جدید پژو 508
در بخش عقب شاهد صندوقی سرراست با اسپویلری یکپارچه هستیم. این خودرو همچنین در بخش عقب از چراغ‌های نازک و سیستم اگزوز با دو خروجی کرومی در نسخه‌های GT بهره می‌برد.

نسل جدید پژو 508
خب صحبت از نسخه GT شد و باید گفت ۵۰۸ جدید در این تریم دارای جلوپنجره منحصربه‌فرد، رکاب‌های جانبی اسپورت تر و رینگ‌های آلیاژی ویژه خواهد بود. نسل جدید سدان پژو در تریم GT علاوه بر موارد یاد شده دارای پوشش‌های مشکی آینه‌های جانبی و شیشه‌های تیره خواهد بود.

نسل جدید پژو 508

نسل جدید پژو 508

نسل جدید پژو 508
اگرچه طراحی ظاهری ۵۰۸ جدید باب میل همه نبوده اما به نظر می‌رسد کابین فضای لوکس‌تری را ارائه کند. زمانی که پشت فرمان منحصربه‌فرد ۵۰۸ بنشینید شاهد پوشش چرم و تریم چوبی خواهید بود. این خودرو همچنین دارای پشت آمپرهای دیجیتال، سیستم اطلاعات سرگرمی پیشرفته و سیستم صوتی فوکال خواهد بود. از دیگر شاخصه‌های برجسته کابین می‌توان به نورپردازی LED و داشبوردی متمایز با ورودی‌های خاص اشاره کرد.

نسل جدید پژو 508

نسل جدید پژو 508
هنوز پیشرانه‌های بکار رفته در ۵۰۸ جدید تأیید نشده اما گفته می‌شود این خودرو با پیشرانه‌های دیزلی ۱٫۵ و ۲ لیتری و همچنین گزینه‌های گوناگون بنزینی عرضه خواهد شد. همچنین نسخه‌ای هیبریدی از این سدان فرانسوی با قدرت ۳۰۰ اسبی عرضه خواهد شد.