گروه پارس

پارس گروه خودرو – کارگاه ‘ سفر با خودروی شخصی’ در موزه برادران امیدوار برگزار میشود

۲ اسفند ۱۳۹۶

کارگاه ‘ سفر با خودروی شخصی’ در موزه برادران امیدوار برگزار میشود

پارس گروه خودرو- نظر به پیش رو بودن ایام نوروز و سفرهای نوروزی، و علاقه عموم مردم برای سفری فراتر از مرزهای کشور با خودروی شخصی، پنجمین کارگاه سفر و گردشگری موزه برادران امیدوار به موضوع ‘سفر با خودروی شخصی’ اختصاص می یابد.

به گزارش پایگاه خبری«پارس گروه خودرو» به نقل از ایرنا ، این کارگاه در روز جمعه چهارم اسفند سالجاری، ساعت ۱۰ تا ۱۴:۳۰ با اجرای حسین علی محمدی در سالن سینمای کاخ موزه ملت واقع در مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد برگزار میشود.
پیش درآمد سفر با خودرو، مراحل قانونی پلاک بین المللی، بیمه خودرو و بیمه مسافرتی، مراحل اخذ ویزا، تجهیزات مورد نیاز، پیشنهادات مسیرهای نوروزی، مرور خاطرات و پرسش و پاسخ، از موضوعاتی است که در پنجمین کارگاه سفر و گردشگری به آن پرداخته خواهد شد.
حسین علی محمدی یکی از جهانگردان ایرانی است که در طول ده سال اخیر به بیش از ۶۵ کشورجهان سفر نموده و مسافتی بالغ بر ۱۱۰ هزار کیلومتر را در خارج از مرزهای ایران با خودروی شخصی پیموده است.
یادآور میشود یکی از شاخه های محبوب سفر و جهانگردی، سفر با خودروی شخصی است و سال هاست که مردم کشورهای اروپایی و غربی بدین صورت از مرزها یکی پس از دیگری گذر کرده تمام جوانب طبیعی ،مردم ،سبک زندگی ،آداب و رسوم ،خوراک محلی و … یک کشور را به نظاره می نشینند.
علاقمندان به شرکت درپنجمین کارگاه سفر و گردشگری موزه برادران امیدوار که از ساعت ۱۰ تا ۱۴:۳۰ روز جمعه ۴ اسفند ماه ۱۳۹۶ برگزار میشود میتوانند جهت ثبت نام با شماره های ٢٢٣٣٩٥ ٣ (۰۲۱) و ۰۹۳۵۸۱۸۸۲۵۰ تماس حاصل نمایند و در روز یاد شده به نشانی میدان تجریش، خیابان ولیعصر (عج)، خیابان شهید فلاحی، خیابان شهید طاهری، مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد، کاخ موزه ملت مراجعه نمایند.