گروه پارس

قیمت‌ و مشخصات نیسان قشقایی خودران

۱ اسفند ۱۳۹۶

هم‌اکنون می‌توان نیسان قشقایی فیس لیفت شده در بریتانیا را با سیستم پروپایلوت آپشنال سفارش داد.

نیسان قشقایی
این سیستم تنها برای تریم های تکنا و تکنا پلاس که از پیشرانه ۱٫۶ لیتری دیزلی ۱۳۰ اسبی و گیربکس اتوماتیک استفاده می‌کنند در دسترس می‌باشد. بهای این نسخه از ۳۱۲۷۵ پوند آغاز می‌شود.

نیسان قشقایی
تکنولوژی خودران نیسان را می‌توان از طریق یک دکمه مخصوص روی بخش راست فرمان درگیر کرد و سپس سیستم با کمک‌راننده می‌تواند فرمان، گاز و ترمز را کنترل کند. این سیستم خودران برای حرکت با سرعت بالا در بزرگراه‌ها طراحی شده اما در سرعت‌های پایین و ترافیک نیز کار می‌کند.

نیسان قشقایی
افرادی که خواهان نسخه دستی قشقایی با همان پیشرانه ۱۳۰ اسب بخاری هستند هم‌اکنون می‌توانند پکیج کمک‌راننده را با بهای ۴۹۵ پوند سفارش دهند که شامل هشدار خروج از خط، کروز کنترل هوشمند و دستیار حفظ خودرو بین خطوط می‌باشد. در واقع نیسان می‌گوید این پکیج دربردارنده اکثر ویژگی‌های پروپایلوت بوده به جز اینکه نمی‌تواند کراس اوور محبوب ژاپنی‌ها را به‌صورت کامل متوقف کرده و دوباره به حرکت درآورد.

نیسان قشقایی

نیسان قشقایی
به منظور گرامیداشت عرضه این خودرو شاهد ارائه مدل خاصی با نام قشقایی پایلوت وان ادیشن هستیم. این خودرو بر پایه تریم فول تکنا پلاس بنا شده و بهای پایه ۳۳۳۸۰ پوندی دارد.

با این مبلغ شما صاحب ویژگی‌هایی همچون رنگ سفید خاص برای بدنه یا رنگ‌های آپشنال متالیک و متالیک پریمیوم، پکیج کرومی ظاهری، گاردهای ورود پایلوت وان ادیشن و نشان‌های کابین، چرم ناپا و پارس گروه خودرو‌های اسپورت ایکس ترونیک می‌شوید.


نیسان می‌گوید این خودرو در مقایسه با نسخه عادی تکنا پلاس ارزش افزوده ۱۵۰۰ پوندی را نشان می‌دهد.