گروه پارس

پارس گروه خودرو – محور کندوان امشب مسدود می‌شود

۲۴ بهمن ۱۳۹۶

به گزارش پایگاه خبری «پارس گروه خودرو» به نقل از تسنیم، سرهنگ پاسدار علی‌رضا قدمی اظهار داشت: محور کندوان از ساعت ۲۱ و ۳۰ دقیقه امشب تا پنج بامداد فردا مسدود می‌شود، ممنوعیت آمد و شد شبانه به دلیل انجام تعمیرات در تونل شماره ۵ اعمال می‌شود.

قدمی از احتمال وقوع کولاک در محور‌های سوادکوه، کندوان و جاده هراز از عصر امروز و امشب خبر داد و تصریح کرد: بر اساس اعلام هواشناسی از روز چهارشنبه، نواحی کوهستانی به ویژه در محور‌های تهران به چالوس و جاده هراز لغزندگی جاده و کاهش دید به علت مه آلودگی و کولاک برف پیش بینی می‌شود.

وی با تاکید بر لزوم آمادگی مردم و نهادهای خدمات‌رسان در استان، افزود: سامانه بارشی شدید برف و باران از عصر امروز فعالیت خود را در آسمان منطقه آغاز خواهد کرد و تا اواخر چهارشنبه به کار خود ادامه خواهد داد. اوج فعالیت این سامانه در اواخر روز سه شنبه و اوایل صبح چهارشنبه خواهد بود.

فرمانده پلیس راه مازندران گفت: به دلیل حجم بالای نزولات آسمانی باد و طوفان، شهرداری‌ها، راهداری‌ها و تمام ادارات خدمات‌رسان ضمن حفظ آمادگی کامل خود تدابیر لازم را در ساعات بحران در نظر بگیرند.

وی با اشاره به اینکه بارش‌ها به شکل برف و کولاک در مناطق کوهستانی و مرتفع خواهد بود، تصریح کرد: از امروز عصر از غرب استان شاهد بارش‌های پراکنده و در ارتفاعات بارش بصورت برف خواهیم بود که سطح جاده‌ها لغزنده است.