گروه پارس

معرفی مرسدس بنز GLS گرند ادیشن ۲۰۱۸

۲۲ دی ۱۳۹۶مرسدس از نسخه جدید شاسی‌بلند GLS با نام گرند ادیشن رونمایی خواهد کرد. این شاسی‌بلند فول سایز که منحصربه‌فردتر از برادران خود می‌باشد در نمایشگاه خودروی دیترویت معرفی می‌شود.

Mercedes-Benz GLS Grand Edition
گرند ادیشن جدید پس از معرفی در اروپا هم‌اکنون درصدد جذب آمریکایی‌ها نیز بوده و دارای کابینی لوکس‌تر با عناصر منحصربه‌فرد می‌باشد. این ویژگی‌ها شامل صندلی‌های چرم ناپای قهوه‌ای اسپرسو و دیزاینو با دوخت‌های خاص می‌باشند.

Mercedes-Benz GLS Grand Edition
از دیگر شاخصه‌های کابین GLS گرند ادیشن می‌توان به تریم ویژه با نوارهای روشن و داشبورد چرم ناپا به همراه نورپردازی استاندارد و کف‌پوش‌های قهوه‌ای اسپرسو اشاره کرد.

Mercedes-Benz GLS Grand Edition
اما مرسدس دستی نیز بر سر و روی این خودروی شاخص کشیده و در مدل GLS450 شاهد رینگ‌های دو رنگ ۲۰ اینچی و چراغ‌های LED هوشمند هستیم درحالی‌که مدل گران‌بهاتر GLS550 از رینگ‌های ۲۱ اینچی و چراغ‌های LED فعال سود می‌برد.

مدل‌های GLS450 دارای قلب تپنده ۶ سیلندر ۳ لیتری ۳۶۲ اسبی هستند درحالی‌که برادران بزرگ‌تر GLS550 از نیروگاه ۸ سیلندر ۴٫۷ لیتری با خروجی ۴۴۹ اسب بخار استفاده می‌کنند.

مرسدس بنز GLS گرند ادیشن همان‌گونه که گفته شد در نمایشگاه دیترویت ۲۰۱۸ به عموم مردم معرفی شده و فروش آن از نیز اواسط سال جاری شروع خواهد شد.