گروه پارس

پارس گروه خودرو – واژگونی پژو ۲۰۷ در جاده خاوران

۹ آذر ۱۳۹۶

به گزارش پایگاه خبری«پارس گروه خودرو» به نقل از  باشگاه خبرنگاران جوان ، محسن یارمحمدی فرمانده آتش نشانی ایستگاه ۶۶ اظهار کرد: با اعلام واژگونی خودرو سواری در جاده خاوران به سامانه ۱۲۵، بلافاصله نیروهای عملیاتی ایستگاه ۶۶ به همراه گروه امداد و نجات ۱۵،ساعت ۲:۵۵ بامداد به سمت جاده خاوران(مسیر غرب به شرق)، دوربرگردان قیامدشت اعزام شدند.

یارمحمدی گفت: یک دستگاه خودرو سواری پژو ۲۰۷ حین حرکت در جاده خاوران به علت نامشخصی به شدت با جدول کنار دوربرگردان برخورد کرده و در داخل دوربرگردان واژگون شده بود.

وی افزود: براثر این حادثه، راننده جوان خودرو سواری دچار مصدومیت شده و پیش از رسیدن نیروهای عملیاتی، با کمک رانندگان خودروهای عبوری از اتاقک این وسیله نقلیه خارج شده بود.

این فرمانده آتش نشانی اضافه کرد: آتش نشانان به محض رسیدن به محل حادثه، پس از قطع جریان برق و رفع نشتی بنزین خودرو سواری، برای جلوگیری از بروز حوادث احتمالی، علائم هشدار دهنده را در مسیر قرار دادند.

یارمحمدی خاطرنشان گفت: نیروهای عملیاتی فرد مصدوم را برای انتقال به مراکز درمانی در اختیار امدادگران اورژانس قرار دادند و با کمک جرثقیل، خودرو سواری را به حالت اولیه برگرداندند.