گروه پارس

ستاره ایران با چه محصولاتی به نمایشگاه آمده است؟

۸ آذر ۱۳۹۶

شرکت ستاره ایران، نماینده رسمی مرسدس بنز در ایران، کلاس C و E جدید را در غرفه خود به نمایش گذاشت.

«پارس گروه خودرو» – شرکت ستاره ایران، نماینده رسمی مرسدس بنز در ایران، کلاس C و E جدید را در غرفه خود به نمایش گذاشت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «پارس گروه خودرو»، مرسدس بنز E200 مجهز به یک پیشرانه ۱۹۹۱ سی سی با توان ۱۸۴ اسب بخار، گشتاور ۳۰۰ نیوتون متر است. حداکثر سرعت ۲۳۳ کیلومتر بر ساعت و مصرف سوخت ترکیبی در هر ۱۰۰ کیلومتر ۶٫۱ لیتر است.

در داخل، با کابینی لبریز از تکنولوژی های روز دنیا طرف هستید. از سیستم فرمان آنلاین (قابلیت انتخابی در مدل E200 d و E220 d) گرفته، تا داشبورد هوشمند. مرسدس-بنز مرزهای استاندارد کیفیت جهانی را توسط محصولات خود جابجا نموده است.

آخرین مدل کلاس C مقداری کشیده‌تر و بزرگتر از مدل قبلی بوده و دارای حضور بسیار قدرتمندی در جاده است. طراحی جدید بدنه خودرو، از بخش خشن جلویی ماشین با رادیاتور مشبک دو لوور و مکش هوای بزرگش گرفته، تا چین و خطوط محکم و قوی در امتداد پهلوهای آن، بسیار پویا و متفاوت است.

 


چراغ های تمام LED عقب ( نیمه LED در مدل SE) مجددا طراحی شده اند، و میزان روشنایی آنها به صورت خودکار با توجه به شرایط نوری برای جلوگیری از خیرگی چشم سایر رانندگان جاده تنظیم می شود.

هنگامی که وارد کابین کلاس C می شوید ، بلافاصله متوجه کیفیت بالا و حس لاکچری این ماشین خواهید شد. با فضای بیشتری از مدل قبلی، بهترین و ممتازترین مواد در آن استفاده شده و سرتاسر آن بی عیب و نقص می باشد (از طراحی بی نقص و رنگ مشکی براق در مدل SE گرفته تا آلومینیوم براق در سری های مسابقه‌ای و AMG).

 


همه ی مدل ها دارای صندلی هایی زیبا با قابلیت تنظیم بالا و بسیار مجهز هستند که با چرم ARTICO روکش شده اند. همچنین طیف وسیعی از جنس مواد برای لوازم و روکش‌ها مانند چوب درخت گردو به صورت اختیاری برای مشتریان قابل دسترس می‌باشد.

شما می توانید داخل ماشین شده و با سه مدل نور داخلی متفاوت و جذابی که وجود دارد، روشنایی و نور داخل ماشین را به میل خودتان تنظیم کنید.

یادآور می شود که دومین نمایشگاه خودرو تهران ۶ تا ۱۰ آذرماه جاری، از ساعت ۱۰ صبح الی ۱۸ و در محل شهر نمایشگاهی شهر آفتاب برگزار خواهد شد.