گروه پارس

T-Roc تازه وارد کمپانی فولکس واگن

۹ شهریور ۱۳۹۶

یکی از تازه ترین اخبار این روزها، معرفی مدل T-Roc توسط کمپانی فولکس واگن است که چهارمین شاسی بلند کمپانی محسوب می شود. باید بدانید که این مدل اولین مدل از کمپانی ولکس واگن است که پالتی به تعداد ۲۰۰۰ رنگ دارد و از بین آنها هر تناژی با هر کنتراستی را می توانید انتخاب کنید!

برای هر۲ مدل کانسپت و طرح تولیدی، یک جلوپنجره ی پهن با چراغ های جلوی باریک تولید شده است و این در حالی است چراغ های مه شکن و چراغ های روز نیز برای هرچه بهتر شدن ظاهر این مرد جوان در محل مناسبی قرار گرفته اند.

T-Roc تازه وارد کمپانی فولکس واگن - پارس گروه خودرو t-roc

T-Roc که از پلت فرم MQB بهره برده است قرار است از سیستم دیفرانسیل جلو یا سیستم تمام چرخ متحرک برخوردار باشد و همچنین برای خریداران ، بین ۳ موتور بنزینی و چند موتور دیزلی حق انتخاب وجود خواهد داشت.

همانطور که انتظارش را داشتیم، این خودرو قرار است مجهز به آخرین تکنولوژی های کمکی و امنیتی کمپانی فولکس واگن باشد، مثلا ترمز جلوگیری از تصادف، سیستم فعال رانندگی بین خطوط و ترمز اضطراری از جمله این خصوصیات خواهد بود. البته مشخصات دیگری مثل کروز کنترل تطبیقی، دوربین دید عقب، هشدار تجمع پشت ماشین، مانیتور نقطه ی کور، کمکی پارک، کمکی ترافیک و کمکی اضطراری از جمله تجهیزاتی خواهد بود که به صورت آپشنال برای این مدل قرار خواهد گرفت.

تازه وارد کمپانی فولکس واگن - پارس گروه خودرو t-roc

لازم است اشاره کنیم که پیکربندی نیز به ۲ صورت انجام خواهد شد : اسپرت، استایل؛ هرکدام از آنها آپشن های مخصوص خود را دارند و از نظر طراحی و متعلقات داخلی و سخت افزاری قطعا باهم متفاوت خواهند بود.

شنیده ها حاکی از این است که T-Roc تا ماه نوامبر وارد اروپا خواهد شد و قیمت حدس زده شده برای آن ۲۰۰۰۰ یورو ( معادل ۲۳۶۰۰ دلار امریکا) در آلمان خواهد بود!