گروه پارس

چینی: رجبی چه رزومه‌ای در مربیگری دارد؛ می‌دانیم او مهره سوخته چه کسی‌ است

۲۹ دی ۱۳۹۵

وبسایت رسمی برنامه نود –  مربی تیم فوتبال استقلال گفت: از صدا و سیما گله دارم که چطور فردی که روزمه‌ای در مربیگری ندارد، به برنامه تلویزیونی دعوت می‌شود.

به گزارش وبسایت نود ، علی چینی در خصوص شایعه قهرش در تمرین امروز (چهارشنبه) استقلال اظهار داشت: اصلا چنین چیزی نبود. طبق روال همیشه پس از هر بازی، بازیکنان باید به استخر و سونا بروند. من هم آنها را به استخر و شنا بردم و به اشتباه عنوان شده که قهر کرده‌ام.

وی با اشاره به اظهارات روز گذشته رضا رجبی در یک برنامه تلویزیونی که گفته بود متأسف است استقلال برنامه‌ای برای بازی‌های خود ندارد، گفت: خدمت رضا رجبی باید بگویم که ما می‌‌دانیم او مهره سوخته چه کسی است که این حرف‌ها را می‌زند. از صدا و سیما گله دارم که بدون فیلتر کردن، کارشناس دعوت می‌کند. رجبی چه رزومه‌ای در مربیگری دارد؟ چه سختی‌هایی در مربیگری سپری کرده که در مورد برنامه‌های استقلال صحبت می‌کند؟ بهتر است رجبی سکوت کرده و تنها به فکر آینده‌اش باشد. او باید گذشته‌اش را فراموش و بتواند آینده روشنی برای خود بسازد.

مربی تیم استقلال با انتقاد از صحبت‌هایی که علی لطیفی انجام داده بود، تصریح کرد: لطیفی هیچ کار خاصی در مربیگری نکرده است. او یک هفته در اکسین البرز مربیگری کرده و یک هفته کنار دست فیروز کریمی بوده است. او چطور پیش‌بینی کرده که برای علیرضا منصوریان زود بوده که به استقلال بیاید؟ ظاهرا او نوستراداموس بوده و باید به لطیفی خوش آمد بگوییم! ببینید لطیفی در فوتبال ما به چه درجه‌ای رسیده که پیش‌بینی هم می‌کند.

«بهتر است لطیفی در مورد منصوریان اظهارنظر نکند». چینی با این جمله خاطرنشان کرد: منصوریان در تیم امید نتایج خوبی گرفت، با نفت تهران به فینال جام حذفی رسید، راهی مرحله یک هشتم نهایی آسیا شد و سال گذشته با بدترین شرایط تیم را در کورس قهرمانی نگه داشت. استقلال امسال هم با همه تغییراتی که داشت و جوانگرایی که صورت گرفت، راهش را می‌رود و صددرصد نواقصی هم دارد. از دوستانی که در لیگ یک حضور دارند، خواهش می‌کنم که لطف کنند برنامه‌های‌شان را برای تیم‌های خود به کار برده تا از رده هفتم و هشتم بالا بیایند و این همه روی استقلال تمرکز نکنند. هر زمان که به درجه منصوریان رسیدند، صحبت کنند.

 

۲۰۲۰