گروه پارس

مورینیو: فرگوسن مستحق تماشای این برد در روز تولدش بود

۱۱ دی ۱۳۹۵

وبسایت رسمی برنامه نود – مورینیو از پیروزی تیمش خوشحال است.

به گزارش وبسایت نود، منچستر یونایتد در یک بازی تماشایی، پر سرعت و هیجان انگیز، موفق شد در عرض دو دقیقه بازی باخته را جبران کند و به پیروزی دست پیدا کند، بردی که با توجه به موقعیت های این تیم در این بازی، سزاوارانه بود. یونایتد در روز تولد فرگوسن، به سبک تیم های او پیروز شد. این ششمین برد پیاپی تیم مورینیو بود. سرمربی پرتغالی منچستر یونایتد در پایان بازی گفت:

فرگوسن مستحق این بود که این بازی را ببیند و پیروزی یونایتد را از نزدیک تماشا کند، نه فقط به خاطر تولد ۷۵ سالگیش، بلکه برای تماشای شیوه بازی تیم. هواداران هم مستحق این نمایش و این برد بودند. در واقع ما کاری کردیم هواداران در ۲۰ دقیقه پایانی در زمین بازی باشند. آن ها در جایگاه ها نبودند بلکه در زمین بودند و این اعتبار را باید به بازیکنان داد که با نمایش خوبشان و حملات پرتعداد، این برد را کسب کردند. این مسابقه بیشتر از سه امتیاز، ارزش داشت.

متاسفم که گل زلاتان مورد قبول واقع نشد. ما به داورها احترام می گذاریم ولی قبول نکردن گل مایه تاسف بود. گلی زیبا به ثمر رساندیم و زلاتان با این گل می توانست در کنار مسی بهترین گلزن سال ۲۰۱۶ شود، اما این اتفاق نیفتاد. به هر حال توانستیم هرطور شده پیروز میدان شویم و به بازی برگردیم.

وقتی بازی ۱-۰ بود، ما در مقابل مهاجمین حریف فقط بایی و روخو را داشتیم، والنسیا وینگر تیم بود. یعنی موقعیت ۲ در مقابل ۲ در دفاع داشتیم. اما وقتی به گل برتری رسیدیم، من مخیتاریان را به دفاع چپ بردم چرا که تصور می کردم او طراوت و توانایی لازم را برای بازی در آن پست دارد.

خانواده، سلامتی و شادی، از فوتبال مهمتر هستند، اما فوتبال هم بخشی از زندگی آدم ها است و می تواند باعث شادی بیشتر در زندگی انان شود. امیدواریم آن ها در سال جدید خوشحال باشند.

دوشنبه بازی سخت دیگری در پیش داریم، فقط ۴۸ ساعت فرصت ریکاوری داریم. البته برای همه تیم ها اینطور است، به جز چلسی که فرصت زیادی برای ریکاوری دارد. البته میدلزبورو حتی کمتر از ۴۸ ساعت بعد، باید به میدان برود.

۲۰۲۱