گروه پارس

آنچلوتی: می خواهم عناوین گواردیولا در بایرن مونیخ را تکرار کنم؛ نیم فصل دوم با فشار بیشتری بازی خواهیم کرد

۹ دی ۱۳۹۵

وبسایت رسمی برنامه نود – کارلو آنچلوتی می گوید که می خواهد عناوین پپ گواردیولا در بایرن مونیخ را تکرار کند.

به گزارش وبسایت نود، کارلو آنچلوتی در تابستان و پس از جدایی پپ گواردیولا کارش در بایرن مونیخ را آغاز کرد. آنچلوتی اکنون می گوید قصد دارد موفقیت ها و عناوینی که پپ گواردیولا

برای بایرن مونیخ به ارمغان آورده را دوباره تکرار کند.

آنچلوتی در مصاحبه با TZ گفت:

تحت هدایت پپ تیم در آلمان و اروپا بسیار موفق بود. از دید من رسیدن به نیمه نهایی لیگ قهرمانان در ۳ فصل متوالی دستاورد بزرگی است. رسیدن به نیمه نهایی لیگ قهرمانان یکی از اهداف من نیز خواهد بود، در آنجا حضور شما در فینال به نکات بسیار کوچک بستگی خواهد داشت، جزئیاتی که همیشه تحت کنترل شما نیست.

باشگاه قهرمانی در بوندس لیگا را می خواهد و در ضمن آن ها از سختی کار در لیگ قهرمانان آگاه هستند. نمی توان خود را فریب داد، پپ با وجود اینکه قهرمان اروپا نشد از سوی باشگاه قدردانی خوبی از عملکرد او شد.

در نیم فصل اول رقابت ها تیم آنچلوتی در ۳ بازی پیاپی نتایج مطلوبی کسب نکرد و عملکرد این مربی زیر سئوال رفت اما آن ها در ادامه قهرمان نیم فصل اول بوندس لیگا شدند و اکنون باید خود را برای بازی مرحله ۱/۸ لیگ قهرمانان مقابل آرسنال آماده کنند.

مقطع تعیین کننده فصل هنوز فرا نرسیده است. در اردوی میان فصل خود را به خوبی برای پایان فصل آماده خواهیم کرد. اگر ما اکنون با تمام توان و فشار بازی کنیم در فصل بهار پشیمان خواهیم شد.

۷۸۹۹