گروه پارس

خدیرا: آتالانتا لستر جدید است؛ باید از شکست ها درس بگیریم

۱۰ آذر ۱۳۹۵

وبسایت رسمی برنامه نود – یوونتوس در هفته ای که گذشت سومین شکست خود را در رقابت های سری آ تجربه کرد.

به گزارش وبسایت رسمی برنامه نود، یوونتوس که هم اکنون با مصدومیت های فراوان بازیکنانش دست و پنجه نرم می کند، در خانه جنوا با نتیجه سنگین ۳ بر ۱ مغلوب شد. سامی خدیرا در خصوص این دیدار و شکست های یووه در هفته هایی که این تیم در لیگ قهرمانان بازی داشته است، می گوید:

جدا؟ اولین بار است که به این موضوع توجه می کنم. ما پیش از این به اینتر و میلان باخته بودیم ولی شکست مقابل جنوا سخت و شوک آور بود. نمی دانم شاید تمرکزمان را از دست دادیم. در بازی با جنوا فاجعه بار بازی کردیم. در بازی با اینتر و میلان قطعا بهتر از حریفان بودیم و موقعیت گل هم داشتیم اما این دیدار واقعا بد بود. فوتبال است و این اتفاقات در آن رخ می دهد.

هافبک آلمانی بانوی پیر افزود:

شاید گاهی اوقات باید این اتفاقات را تجربه کنید تا به خاطر داشته باشید که هیچوقت نباید تمرکزتان را از دست بدهید. باید از این دیدار و اتفاقات آن درس بگیریم. ما تیم قدرتمندی هستیم و باید تلاش کنیم تا کیفیت بازی هایمان را افزایش بدهیم. من اولین کسی بودم که این حرف را زدم. حتی با وجود اینکه پیروز می شدیم و صدرنشین بودیم. بازیکنان بسیار با کیفیتی داریم و باید برای خاطر هواداران، رضایت مربی و ساکت کردن منتقدین بهتر از این ها ظاهر شویم. 

خدیرا همچنین در خصوص حریف هفته آینده این تیم یعنی آتالانتا، که شگفتی ساز این فصل سری آ بوده نیز گفت:

آتالانتا تیم بسیار خوب و چنگنده ای است. آن ها می توانند لستر سیتی جدید لقب بگیرند. ماموریت ما پیروزی در این بازی است. ما یوونتوس هستیم و رویاهای خودمان را در سر داریم. پس باید در این بازی دشوار پیروز شویم. بازی آن ها در برابر رم را دیدیم. آن ها حریف خیلی قدری برای ما خواهند بود. دیدید که در نیمه دوم آن ها می توانستند گل های بیشتری نیز به رم بزنند. باید کاملا هوشیار باشیم.

۱۳۱۳