گروه پارس

سرمربی سوریه: موقعیت‌های بیشتری نسبت به ایران داشتیم!

۲۵ آبان ۱۳۹۵

وبسایت رسمی برنامه نود – ایمن الحکیم معتقد است تیمش فوتبال بهتری را نسبت به ایران ارائه داد اما نتیجه تساوی عادلانه بود.

به گزارش وبسایت نود ، سرمربی تیم ملی فوتبال سوریه پس از تساوی تیمش مقابل ایران و ۵ امتیازی شدن در مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه اظهار کرد: بازی در زمینی برگزار شد که باب میل هیچ کدام از دو تیم نبود. ما فرصت‌هایی را در این بازی داشتیم و می‌توانستیم گلزنی کنیم اما از موقعیت‌هایمان استفاده نکردیم. نمی‌توانم بگویم کدام تیم بهتر بود اما به نظرم تساوی نتیجه عادلانه‌ای بود.

سرمربی سوریه ادامه داد: موقعیت‌های بیشتری نسبت به ایران داشتیم و در این زمین نامناسب توانستیم روی زمین بازی کنیم و چند موقعیت را ایجاد کنیم. ما هم دوست داریم در زمین خوب بازی کنیم و این زمین انتخاب AFC بوده است نه ما. ما مظلوم هستیم و نمی‌توانیم در کشور خودمان بازی کنیم.

او با اشاره به محدودیت‌های تیمش برای برگزاری اردو و دیدارهایش در سوریه گفت: اگر بتوانیم در کشوری نزدیک به سوریه هم بازی کنیم بسیار خوب خواهد بود. ما در حال پیشرفت هستیم و می‌خواهیم در آینده در دفاع و حمله خوب ظاهر شویم. ما در ۶ ماه گذشته بازی‌های تدارکاتی نداشته‌ایم و اردوی خوبی را هم برگزار نکرده‌ایم اما گام به گام پیش می‌رویم و می‌خواهیم موفق شویم.

 

۲۰۲۰