گروه پارس

نیمار: بی صبرانه منتظر بازی مقابل سویا و گانسو هستم

۱۴ آبان ۱۳۹۵

وبسایت رسمی برنامه نود – نیمار، مهاجم برزیلی بارسلونا بی صبرانه منتظر دیدار یکشنبه شب این تیم مقابل سویا است تا مقابل هم تیمی سابق خود، گانسو قرار بگیرد.

به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، نیمار و گانسو در تیم سانتوس بین سال های ۲۰۰۹ تا ۲۰۱۲ هم بازی بودند و هر از محصول آکادمی این باشگاه بودند. گانسو سرانجام در سال ۲۰۱۲ سانتوس را به مقصد سائوپائولو ترک کرد و نیمار هم یک سال بعد به بارسلونا پیوست. نیمار در آستانه دیدار با سویا به Barca TV گفت:

واقعاً منتظر این بازی هستم. بازی در این مسابقه خیلی خوب خواهد بود، از آن بازی هایی است که هر بازیکنی دوست دارد در آن حضور داشته باشد. به علاوه اینکه مقابل هم تیمی و دوست سابقم نیز قرار خواهم گرفت. دوستی ما تنها به زمین فوتبال محدود نمی شود، بلکه بیرون از زمین هم دوست هستیم. گانسو انسان فوق العاده ای است. او پسر بی سر و صدا و بسیار آرامی است، همیشه شوخی می کند و خوشحال است. او بازیکن بزرگی هم هست. او کیفیت لازم برای بازی در هر تیمی که خواست را دارد. اما امیدوارم که مقابل آنها ما پیروز باشیم.

اولین عنوانی که فتح کردیم، با هم بود و کوپا لیبرتادورس و کوپا برزیل را فتح کردیم. او همیشه در قلب من جای دارد. بهترین ها را برای او آرزو می کنم، اما نه مقابل بارسلونا.

بعد از گذشت ۱۰ هفته از رقابت های لالیگا، بارسلونا تیم دوم جدول است و تنها با یک امتیاز اختلاف بالاتر از سویا قرار دارد.

۱۷۷۱