گروه پارس

منصوریان: همه بازیکنان ایرانی زمان دریافت پولشان را مشخص می‌کنند

۱۰ آبان ۱۳۹۵

وبسایت رسمی برنامه نود – سرمربی استقلال می گوید اینکه بازیکنان در قرارداد خود قید کنند که چه زمانی از باشگاهشان پول دریافت کنند تنها مختص به تیم او نیست و در تمام تیم‌ها این مسئله وجود دارد.

به گزارش وبسایت نود ، علیرضا منصوریان سرمربی استقلال توضیحاتی تکمیلی در خصوص مصاحبه خود در کنفرانس خبری بعد از مصاف برابر مس کرمان ارائه کرد.

وی به سایت باشگاه استقلال گفت: فکر می‌کنم منظور من به درستی در کنفرانس خبری منعکس نشده است. در فوتبال ایران، همه بازیکنانی که قرارداد می‌بندند، برای دریافتی خود تاریخ مشخص می‌کنند؛ یعنی زمان پرداخت پول به همه بازیکنان در قراردادهایشان مشخص می‌شود و اگر پرداخت طبق زمان قیدشده در قرارداد نباشد، خلاف قرارداد عمل شده و بازیکن می‌تواند معترض شود و درخواست فسخ کند.

او افزود: این یک موضوع عمومی در فوتبال ایران است و مربوط به همه تیم‌ها می‌شود، نه فقط استقلال. همه بازیکنان و باشگاه‌ها چنین شرایطی دارند و منظور من هم کل فوتبال ایران بود.

منصوریان ادامه داد: کلیه بازیکنان و اعضایی که از فصل قبل در استقلال حضور دارند نیز ۵۰ درصد از قراردادهای سال گذشته را دریافت نکرده‌اند اما چیزی که باعث شده آنها با عشق و علاقه در استقلال بمانند، اعتبار، بزرگی و عظمت استقلال و هواداران پرشمارش است. همه تلاش مدیرعامل محترم، اعضای هیات مدیره و اینجانب هم در این راستاست که مطالبات سال گذشته و امسال همه اعضای تیم پرداخت شود و در پایان فصل، هیچ بدهی‌ای از امسال باقی نماند.

 

۲۰۲۰