گروه پارس

طاهری: استقلال باید به جز سانتر تاکتیک‌های دیگری را هم اجرا کند

۱۰ آبان ۱۳۹۵

وبسایت رسمی برنامه نود – پیشکسوت استقلال گفت:تیم استقلال باید به جز ارسال از کناره‌ها تاکتیک‌های دیگری را هم اجرا کند.

به گزارش وبسایت نود ، بیژن طاهری در مورد پیروزی استقلال مقابل مس کرمان در مرحله یک شانزدهم جام حذفی گفت: جام حذفی خطرناک است. نباید گفت مس چون تیم لیگ یکی است خطرناک نیست. و حریف ضعیفی بوده است. استقلال هم در این بازی خسرو حیدری و وریا غفوری را به دلیل مصدومیت نداشت و امید ابراهیمی هم به دلیل فوت پدرش در این بازی حضور نداشت. با این شرایط استقلال فقط به دنبال برد بود نه بازی زیبا که کار درست هم همین است. در جام حذفی مهم بردن است نه ارایه بازی تماشاگرپسند و روان.

وی افزود: شاید برخی از منتقدان بگویند استقلال ما را کشت تا برد ولی مهم بردن و صعود کردن است. در این بازی دو تیم محتاط بازی می‌کردند و بعد از ۹۰ دقیقه به دنبال اشتباه حریف بودند که در نهایت مس مرتکب اشتباه شد و  استقلال به گل رسید. باید گفت استقلال روی تجربه‌اش این بازی را برد و مس کم آورد.

بازیکن اسبق استقلال در مورد اینکه این تیم می‌تواند در جام حذفی قهرمان شود، گفت: شرایط استقلال روز به روز بهتر می‌شود. این تیم اکنون دیگر استقلال ابتدای فصل نیست. با این حال به نظر من استقلال باید تاکتیک‌های دیگری به جز ارسال از جناحین را هم در زمین اجرا کند تا اگر روزی خسرو حیدری و یعقوب کریمی حضور نداشتند به مشکل نخورد. استقلال نباید فقط متکی به سانتر باشد و باید بتواندتاکتیک‌های دیگر هم اجرا کند.

 

۲۰۲۰