گروه پارس

فلاح‌زاده: نمی‌خواهم بگویم طلسم شده‌ایم/ فرکی در سپاهان هم اینگونه بود

۳۰ مهر ۱۳۹۵

وبسایت رسمی برنامه نود – دروازه‌بان تیم فوتبال سایپا گفت: ما مهاجمان خوبی داریم نمی‌خواهم بگویم طلسم شده‌ایم اما متاسفانه توپ‌هایمان به گل تبدیل نمی‌شود.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس، حامد فلاح‌زاده پس از شکست دو بر صفر سایپا مقابل استقلال در مورد این بازی اظهار داشت: بازی خوبی بود ما از موقعیت‌هایمان استفاده نکردیم و بازنده شدیم. بازی درگیرانه و فیزیکی بود که به سود استقلال تمام شد.

وی ادامه داد: چند بازی است که ما عملکرد خوبی داریم اما وقتی از محوطه ۶ قدم نمی‌توانیم گلزنی کنیم همین اتفاق می‌افتد. تیم ما در گلزنی مشکل دارد و وقتی شرایط این گونه باشد کل تیم تحت فشار قرار می‌گیرد. 

دروازه‌بان تیم فوتبال سایپا با بیان  اینکه عصبانی نیستم اما وقتی می‌بازیم تحت تاثیر شرایط قرار می‌گیریم گفت: وقتی تیمی نتواند گل بزند همین اتفاق برایش می‌افتد. نمی‌خواهم از مهاجمان تیم سایپا انتقاد کنم اما باید بگویم وقتی تیمی گل نزند همه مقصر هستند و وقتی گل هم می‌خوریم همین شرایط وجود دارد. بعد از نیمه اول و در رختکن تمام حرف ما روی گل زدن بود اما نتوانستیم به اهداف خود برسیم. 

فلاح‌زاده در مورد اینکه فکر می‌کنید با این شرایط فرکی باید به کار خودش ادامه دهد یا خیر عنوان کرد: فرکی خودش هم اعلام کرده که از نتایج تیم راضی نیست البته زمانی که او در سپاهان هم بود شرایط این گونه بود. 

وی افزود: در این بین رسانه ها هم کم لطفی می‌کنند و با برخی حرفها تیم را تحت فشار می‌گدارند من احترام خاصی به اصحاب رسانه قائل هستم اما فکر می‌کنم آنها کم لطفی می‌کنند. فکر می‌کنم علت اینکه تیم ما این شرایط را دارد. تنها به  عدم گلزنی مربوط می‌شود ما مهاجمان خوبی داریم نمی‌خواهم بگویم طلسم شده‌ایم اما  متاسفانه توپ‌هایمان به گل تبدیل نمی‌شود.

۲۰۴۴۱