گروه پارس

آسیلیو: موضوع ایکاردی تمام شده است

۲۹ مهر ۱۳۹۵

وبسایت رسمی برنامه نود – پیرو آسیلیو، مدیر باشگاه اینتر، ضمن اعلام اینکه موضوع ایکاردی از دید باشگاه تمام شده است، به ارزیابی شرایط دی بوئر پرداخت.

به گزارش وب‌سایت رسمی برنامه نود و به نقل از فوتبال ایتالیا، اینتر در حالی پنج‌شنبه‌شب به مصاف ساوتهمپتون می‌رود که این بازی تحت تأثیر صحبت‌های مطرح شده از سوی ایکاردی در کتاب خاطراتش و بحث‌های پیرامون آن است. آسیلیو در این باره گفت:

موضوع ایکاردی مختومه است. او قراردادی ۵ ساله با ما دارد و چیزی بیشتر از این برای گفتن وجود ندارد. همه ما، ازجمله ایکاردی، باید روی بازی تمرکز کنیم. جریمه او چقدر بوده است؟ چیزی در این مورد نخواهم گفت، چرا که موارد متعددی در کنار این جریمه وجود دارد. تنها چیزی که می‌توانم بگویم این است که ایکاردی متوجه رفتارش شده است و حالا همه ما روی اتفاقات بازی متمرکز هستیم.

وی در مورد آینده دی بوئر گفت:

اینتر باید بازی به بازی پیش برود. به همین خاطر، دلیلی برای صحبت از برنامه‌های طولانی‌مدت وجود ندارد. بازی امشب یک بازی حساس است که باید در آن پیروز شویم تا بتوانیم در لیگ اروپا حرفی برای گفتن داشته باشیم. مشکلات دی بوئر قابل درک هستند چرا که او در آخرین لحظات به تیم پیوست و این در حالی بود که مالکان چینی نیز تازه آمده بودند.

ما در زمان حال زندگی می‌کنیم. هرچند شرایط مانند زمان موراتی که تاریخ باشگاه است، نشده است، اما به معنی این نیست که باشگاه خوبی نداریم.

گفتنی است اینتری ها درحالی میزبان ساوتهمپتون هستند که دو بازی اول خود در لیگ اروپا را باخته‌اند.

۱۴۰۵