گروه پارس

لوریس: پوگبا از نظر فیزیکی هنوز آماده نیست

۱۹ مهر ۱۳۹۵

وبسایت رسمی برنامه نود – سنگربان تیم ملی فرانسه معتقد است که پوگبا هنوز به لحاظ جسمانی به آمادگی مطلوب نرسیده است.

به گزارش وب سایت نود، پس از پایان رقابت های یورو ۲۰۱۶ و مسائل مربوط به انتخاب باشگاه از سوی پوگبا و مدیر برنامه هایش، به نظر می رسد این هافبک فرانسوی هنوز نتوانسته به سطح آمادگی مطلوبی که از وی انتظار می رود، برسد.

هوگو لوریس دروازه بان و کاپیتان تیم ملی فرانسه می گوید پوگبا هنوز به طور کامل نتوانسته از خستگی رقابت های یورو ۲۰۱۶ رها شده و به مرز آمادگی مطلوب برسد. هافبک ۲۳ ساله منچستر در ماه آگوست با قراردادی که رکورد نقل و انتقالات فوتبال جهان را جابجا کرد، به منچستر یونایتد ملحق شد اما تا کنون نتوانسته انتظارات را برآورده سازد. هوگو لوریس در نشست خبری پیش از بازی روز دوشنبه برابر هلند درباره پوگبا هم صحبت هایی انجام داد و گفت:

خیلی از بازیکنان هستند که در یورو بازی کردند و در حال حاضر با مشکلات جسمانی روبرو هستند. فرآیند تمرینات آماده سازی آنها برای فصل جدید خوب نبوده و پوگبا هم یکی از همین بازیکنان است. همه از عملکرد او انتقاد کرده اند اما همه به خوبی می دانند که او کیفیت و استعداد فراوانی دارد و به همین خاطر همه از او انتقاد دارند. اما مطمئن هستم که او به خوبی این وضعیت را پشت سر خواهد گذاشت و بهتر خواهد شد.

لوریس در ادامه با اشاره به اینکه انتظارات از پوگبا خیلی بالاست، به این مسئله اشاره کرد:

انتظارات از او خیلی بالاست و این مسئله را به خوبی درک می کنم. اما فرانسه تیمی نیست که به یک بازیکن متکی باشد. همه ما باید در کنار هم بتوانیم بهترین عملکرد را برای تیم ملی ارائه دهیم. پوگبا برای آنکه بازیکن بزرگی باشد، همه چیز دارد و همه بازیکنان تیم باید از او حمایت کنند. او توانایی های خود را در بازی بزرگ سه شنبه برابر هلند به همه نشان خواهد داد.

 

۲۰۸۱