گروه پارس

لوو: برای تمدید قرارداد مذاکراتی داشته ایم؛ برای کسب برد به مصاف چک خواهیم رفت

۱۶ مهر ۱۳۹۵

وبسایت رسمی برنامه نود – یواخیم لوو می گوید تیمش برای کسب ۳ امتیاز به میدان خواهد رفت.

به گزارش وبسایت نود، از دو دوم رقابت های انتخابی جام جهانی در منطقه اروپا روز شنبه تیم ملی آلمان در ورزشگاه فولکس پارک اشتادیون شهر هامبورگ میزبان تیم ملی چک خواهد بود. آلمان در بازی اول خود در این رقابت ها نروژ را ۳-۰ شکست داد و چک هم مقابل ایرلند شمالی به تساوی بدون گل دست یافت. یواخیم لوو سرمربی تیم ملی آلمان عصر جمعه در کنفرانس خبری پیش از این بازی شرکت کرد.

بازی مقابل چک:

فکر می کنم فردا (شنبه) قادر خواهیم بود ۳ امتیاز را کسب کنیم. تیم برای این بازی حس خوبی دارد و تمامی بازیکنان روی این بازی متمرکز شده اند. چک بدون شک رقیب سختی خواهد بود اما هدف ما کسب ۶ امتیاز از دو بازی است. سال ۲۰۰۷ با چک بازی کردم و ۳-۰ بازی را واگذار کردیم. در آن بازی مستحق باخت بودیم اما در نهایت صعود کردیم.

تمدید قرارداد با فدارسیون فوتبال آلمان:

قبل از شروع جام جهانی مذاکرات دیگری با رئیس فدارسیون خواهم داشت. راینهارد گریندل (رئیس فدارسیون فوتبال آلمان) درباره تمدید قرارداد کادر فنی با من صحبت هایی داشته است. ما رابطه خوبی با هم داریم. با این حال این مسئله مربوط به زمان کنونی نیست. من بدون اینکه قراردادم تمدید شود و به جام جهانی هم بروم مشکلی ندارم.

خط هافبک:

از اینکه انتخاب های زیادی در این پست دارم و شاهد رقابت برای بازی در پست هافبک میانی هستم خوشحالم. از نظر من خدیرا و گوندوعان می توانند کنار هم بازی کنند. برای بازی مقابل چک کروس و خدیرا از ابتدا در ترکیب خواهند بود و گوندوعان روز سه شنبه مقابل ایرلند شمالی فرصت بازی را پیدا خواهد کرد.

گوندوعان در نقش شواین اشتایگر:

مقایسه کردن بازیکنان با یکدیگر کار درستی نیست و نباید آن را انجام دهید. ایلیکای بازیکن سریعی است و رو به جلو بازی می کند.

بازیکنان جوان:

ما می خواهیم آن ها را دعوت کنیم و در اختیار داشته باشیم اما در حال حاضر فرصت ۴ تا ۶ هفته ای نداریم و بازیکنانی نظیر سانه، تاه و زوله در تیم زیر ۲۱ سال فرصت بازی بیشتری به دست می آورند.

ادامه مربیگری:

من نمی توانم تصور کنم که در بوندس لیگا مربیگری کنم اما کار در خارج از آلمان تحریک کننده است و این می تواند در وقتی که شرایط فراهم شد رخ دهد. مربیگری در بوندس لیگا را به صورت کامل رد نمی کنم اما در حال حاضر تمام زیر و بم این لیگ را می دانم.

گوتسه:

ماریو بدون شک بازیکنی است که از دیدن بازی او می توان لذت برد. در یورو عملکرد خوبی داشت و همه دیدند. او برای برگشت به فرم خوب خود هنوز به بازی های بیشتری نیاز دارد. او در مسیری صحیح قرار دارد و بدون شک بازیکنی استثنائی است.

کیمیش:

او جای خود را در ترکیب پیدا کرده است و با توماس مولر هماهنگ عمل می کنند و شناخت خوبی از بازی هم پیدا کرده اند. وظایفی که به او می سپاریم را خیلی زود کپی می کند. 

عدم دعوت از گونزالو کاسترو:

او در دورتموند بسیار خوب کار کرده است. ما از ۱۸-۱۹ سالگی او را زیر نظر داشتیم و می دانستیم چه بازیکن پویا با استعدادی است. در پست او بازیکنانی نظیر کروس، خدایر و وایگل را داریم. با توجه به پیشرفت بسیار خوب او احتمال دعوت شدنش در اردوهای بعدی وجود دارد.

تیم ملی آلمان پس از دیدار مقابل چک به هانوفر سفر خواهد کرد و خود را برای دیدار روز سه شنبه مقابل ایرلند شمالی در این شهر آماده می کند.

۷۸۹۹