گروه پارس

مربی صنعت نفت: کسی از صنعت نفت انتظار قهرمانی ندارد / روند پیروزی‌های‌مان متوقف نشده است

۲۸ شهریور ۱۳۹۵

وبسایت رسمی برنامه نود –  مربی صنعت نفت آبادان می‌گوید که کسی از این تیم انتظار قهرمانی ندارد و هدف این تیم نشان دادن شایستگی‌های فوتبالیست‌های آبادانی است. 

به گزارش وبسایت نود و به نقل از تسنیم، مهرداد خادمی دستیار نادر دست‌نشان در تیم صنعت نفت آبادان با اشاره به شرایط دیدار مقابل استقلال خوزستان و تساوی یک – یک مقابل این تیم، گفت: ما بازی را خوب شروع کردیم. دقیقه یک بازی، رضا نوروزی یک فرصت بسیار خوب را از دست داد و اگر بدشانسی نمی‌آوردیم و آن موقعیت به گل تبدیل می‌شد، روی دیگر بازی‌مان را نشان می‌دادیم.

وی افزود: به هر حال در دربی، تیم‌ها یکدیگر را کاملاً می‌شناسند و تیمی که روی کمترین اشتباه حریف به گل برسد، برنده بازی خواهد بود. ما باید روی یک اتفاق به گل می‌رسیدیم و آن موقع شرایط فرق می‌کرد، چون تیمی که قبل از دقیقه ۱۵ گلزنی کند، روحیه بهتری برای ادامه بازی خواهد داشت.

مربی صنعت نفت با اشاره به این تساوی و شکست هفته قبل مقابل نفت تهران که باعث متوقف شدن روند پیروزی‌های این تیم شده خاطرنشان کرد: روندمان متوقف نشده و ان‌شالله هفته آینده با شکست دادن پدیده،‌ راه‌مان را ادامه می‌دهیم. باید بگویم هیچ‌کس از صنعت نفت انتظار قهرمانی ندارد، بلکه ما دنبال اثبات شایستگی‌های‌مان هستیم.

خادمی گفت: دست‌نشان تفکرات خودش را دارد. او نمی‌خواهد انتظارات را بی‌جهت بالا ببرد و فقط دنبال نشان دادن شایستگی‌های فوتبالیست‌های آبادانی و حفظ تیم در لیگ برتر است. ما تا به اینجا نتایج خوبی در این لیگ کسب کرده‌ایم و باید راه‌مان را ادامه دهیم، اما کسی دنبال قهرمانی در این لیگ نیست.

۲۰۴۴۱