گروه پارس

دومین دوره آکادمی داستان کودک و نوجوان برگزار می‌شود

۲۴ شهریور ۱۳۹۵
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) انتشارات علمي و فرهنگی دومین دوره­ آکادمی داستان را در سه رشته برگزار می‌کند. کارگاه‌های این دوره، اتاق تجربه (رمان کودک و نوجوان)، کارگاه رمان فانتزی و کارگاه خلق کتاب تصویری کودک(در تیم‌­های دونفره تصویرگر-نویسنده) است.

همچنین فریدون عموزاده خلیلی، هدی حدادی، سیدنوید سیدعلی اکبر و آرمان سلاح‌ورزی به عنوان استادان راهنمای کارگاه‌ها حضور دارند.

این کارگاه‌ها در قالب ۱۰ جلسه ترميك برگزار شده و شيوه­ ­آموزش كارگاهي است. در پایان دوره انتشارات با نویسندگانی که اثرشان توسط استادان تایید شده قرارداد بسته و با پرداخت حق‌التالیف، اقدام به چاپ اثر خواهد کرد.

کارگاه‌ها در روزهاي چهارشنبه (ساعت ۱۳ تا ۱۶ كارگاه كتاب تصويري) و روزهاي پنجشنبه (ساعت ۹ تا ۱۲ كارگاه رمان نوجوان و ساعت ۱۳ تا ۱۶ كارگاه فانتزي) برگزار مي‌شود. مهلت ارسال مدارک تا ۱۵ مهرماه و شروع كلاس‌ها از تاريخ ۲۸ مهرماه خواهد بود.

شرايط شركت در كارگاه‌هاي آكادمي عبارت است از:
۱٫ ارائه سه نمونه داستان كه حداقل يكي از آنها در ارتباط با موضوع كارگاهي باشد كه هنرجو قصد شركت در آن را دارد. (تصويرگران داوطلب شركت در كارگاه‌هاي كتاب تصويري بايد سه نمونه كار تصويري ارائه دهند.)
۲٫ حداقل سن ۱۷ سال
۳٫ تكميل فرم درخواست كارگاه
۴٫ پرداخت شهريه

علاقه‌مندان می­‌توانند براي اطلاعات بيشتر در روزهاي چهارشنبه و پنجشنبه (۲۴ و ۲۵ شهریورماه) با شماره تلفن ۸۸۶۶۵۷۳۴ (دبيرخانه آكادمي) تماس گرفته و یا به نشانی آكادمي  flacademy@elmifarhanghi.ir  ایمیل بزنند.

دومین دوره آکادمی داستان کودک و نوجوان برگزار می‌شود