گروه پارس

تعداد کاربران پیام رسان فیسبوک به بیش از ۱ میلیارد نفر رسید

۳۱ تیر ۱۳۹۵

بنابر اعلام رسمی فیسبوک، حالا بیش از یک میلیارد نفر در هر ماه از اپلیکیشن پیام رسان این کمپانی استفاده می کنند. با انتشار این خبر می توان گفت کمپانی فیسبوک حالا به دو اپلیکیشن پیام رسان دسترسی دارد که تعداد کاربران آنها به بیش از ۱ میلیارد نفر می رسد؛ چرا که اپلیکیشن واتس اپ هم در ماه فوریه میلادی به این رقم تحسین برانگیز دست یافت.

گذشته از این، پلتفرم مختص چت بات هایی که فیسبوک در رویداد F8 از آن رونمایی کرده بود هم دچار رشد قابل توجهی شده و حالا ۱۸ هزار بات را در خود جای می دهد؛ و این در حالی است که تا ۲۰ روز پیش، تعداد آنها تنها به ۱۱ هزار بات می رسید.

دیوید مارکوس، مدیر پیام رسان فیسبوک در رابطه با موفقیت اخیر این اپلیکیشن گفته است: «به عنوان بخشی از سفر دستیابی به یک میلیارد نفر، ما روی ایجاد بهترین تجربیات ممکن در ارتباطات امروزی تمرکز کرده ایم. ما تمرکز خود را روی کمک به اتصال مردم به مردم و تجارت هایی که بیش از همه اهمیت دارند معطوف کرده ایم. ممنون از هرکسی که در هر نقطه از جهان، از پیام رسان استفاده می کند و ما بی صبرانه منتظر ۱ میلیارد نفر بعدی هستیم.»

پیام رسان فیسبوک طی سال ۲۰۱۶، روند پیشرفت بسیار سریعی را تجربه کرد و در عرض سه ماه، به ۱۰۰ میلیون کاربر فعال دست یافت، در واقع سرویس مورد اشاره در ماه نخست سال جاری میلادی، به آمار ۸۰۰ میلیون کاربر و در آوریل، به آمار ۹۰۰ میلیون کاربر رسید.

کمپانی مورد بحث در بیانیه خود خاطر نشان کرده که پیام رسان فیسبوک حالا به دومین اپلیکیشن محبوب تاریخ iOS تبدیل شده و جالب است که رتبه نخست نیز در اختیار اپلیکیشن شبکه اجتماعی آنها است. ناگفته نماند که پیام رسان فیسبوک بیش از یک میلیارد بار روی اندروید دانلود شده و در هر ماه، یک میلیارد پیغام و ۱۷ میلیارد تصویر در آن جا به جا می شود.

The post تعداد کاربران پیام رسان فیسبوک به بیش از ۱ میلیارد نفر رسید appeared first on دیجیاتو.

نوشته تعداد کاربران پیام رسان فیسبوک به بیش از ۱ میلیارد نفر رسید اولین بار در دانلود آهنگ جدید – ایسر فناوری پدیدار شد.