گروه پارس

قلعه‌نویی: دوست داریم در جام شهدا بازی کنیم

۲۲ تیر ۱۳۹۵

وبسایت رسمی برنامه نود –  سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: شهدا بر گردن ما حق دارند و دوست داریم در جامی که به نام شهداست، شرکت کنیم.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از تسنیم، امیر قلعه‌نویی پس از تساوی بدون گل تیمش مقابل استقلال خوزستان در دیداری تدارکاتی اظهار داشت: هنوز بازی‌ها به کیفیت مسابقات لیگ نرسیده است، چرا که تیم‌ها در شرایط بدنسازی قرار دارند. فکر می‌کنم تا دو هفته دیگر به شرایط آرمانی برسیم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا از بازی‌های تدارکاتی تیمش در اردوی تهران راضی است یا خیر، تصریح کرد: صددرصد راضی هستیم. البته می‌خواستیم در خارج از کشور اردو برگزار کنیم، اما این اتفاق نیفتاد. در مجموع دو بازی خوب در تهران برگزار کردیم.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در خصوص اینکه تیم‌‌های پرسپولیس و ماشین‌سازی از حضور در جام شهدا انصراف داده‌اند، گفت: ما دوست داریم در این جام شرکت کنیم. شهدا بر گردن ما حق دارند و امنیت کشور به‌خاطر آنهاست. اگر نتوانیم چهار بازی در این جام برگزار کنیم، دور از معرفت است. بازی کردن در این جام کمترین کار ممکن برای شهداست.

قلعه‌نویی در پاسخ به این پرسش که آیا از نفرات تیمش راضی است یا خیر، عنوان کرد: همه چیز عالی است و از نفرات تیمم راضی هستم.

 

۲۰۲۰