گروه پارس

داستان‌خوانی مرادی کرمانی و آتوسا صالحی به مناسبت روز قلم

۱۴ تیر ۱۳۹۵
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، در این مراسم برخی از شاعران و نویسندگان صاحب‌نام حوزه ادبیات کودک و نوجوان به خوانش بخشی از تازه‌ترین آثار خود پرداختند.

در این برنامه ابتدا فرهاد حسن‌زاده بخشی از اثر جدید خود را برای حاضران خواند و پس از او جعفر ابراهیمی (شاهد) به خوانش بخشی از تازه‌‌ترین سروده‌های خود برای کودکان و نوجوانان پرداخت.

همچنین خوانش بخشی از کتاب «پلو و خورش» اثر هوشنگ مرادی کرمانی توسط خودش، روخوانی طاهره ایبد از داستان طنزش با عنوان «بچه‌غول منه منه» و خوانش بخشی از تازه‌ترین اثر اتوسا صالحی دیگر نویسنده صاحب‌نام حوزه‌ ادبیات کودک و نوجوان از برنامه‌های این ضیافت بود.

ضیافت افطاری شاعران و نویسندگان حوزه ادبیات کودک و نوجوان روز ۱۳ تیر در مرکز آفرینش‌های فرهنگی‌هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در خیابان حجاب تهران برگزار شد. 

در این آیین همچنین، غلامرضا امامی، سوسن طاقدیس، آتوسا صالحی، یوسف قوجق، محمدرضا مرزوقی، محمدرضا شمس، محسن هجری، مصطفی خرامان، قاسمعلی فراست، جواد و حامد محقق، محمدرضا اصلانی، مصطفی رحماندوست، عباس جهانگیریان، فریدون عموزاده خلیلی و بسیاری دیگر از نویسندگان و شاعران حوزه ادبیات کودک و نوجوان حضور داشتند.

داستان‌خوانی مرادی کرمانی و آتوسا صالحی به مناسبت روز قلم